ANTIK INTARZIÁBERAKÁSOS NEOBAROKK FRANCIAÁGY + ÁGYRÁCS 1FTNMA

Termékkód: 2579858762
Megfigyelők: 8
Látogatók: 507

Jelenlegi ajánlat: 61 Ft

10 Ft
71 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
HDT (Nagycsomag szállítás) előre utalással   Személyes átvétel
Vértesszőlős
ANTIK INTARZIÁBERAKÁSOS NEOBAROKK FRANCIAÁGY + ÁGYRÁCS 1FTNMA Kép
Eladó: pampalini20(510)
98.48%
Értékelés eladóként: 99.62%
Értékelés vevőként: 97.38%
Regisztráció időpontja: 2010.01.30.
98.48%
Anyaga: fa
Kárpit: textil

140 x 200 cm matracméretű

SÖTÉTBARNA FURNÉROS - POLITÚROS

TISZTAFA ANTIK DUPLA ÁGY NEOBAROKK STÍL

SZÉP MEGKÍMÉLT ÁLLAPOTBAN

GYÖNYÖRŰ FINOM INTARZIA A FEJ- ÉS LÁBVÉGEN EGYARÁNT

ÍVELT LÁBVÉG, KECSES LÁBAK

LEGNAGYOBB MÉRETEK :

HOSSZ 205 CM, SZÉLESSÉG 150 CM

FEJVÉG TÁMLA MAGASSÁGA 80 CM,

LÁBVÉG 57 CM MAGAS.

A BELEVALÓ ÁGYRÁCS IS AZ AUKCIÓ TÁRGYA

A MATRAC VISZONT NEM !

(EZ 20 CM VASTAG LEVEHETŐ MOSHATÓ HUZATOS IKEA SULTAN)

(LD. 8. FOTÓ)

IGÉNY SZERINT EZT KI TUDOM ÍRNI ELADÁSRA

PÁRHUZAMOS AUKCIÓN VAN AZ AZONOS SZÓLÓ ÁGY (LD. 9. FOTÓ)

JELENLEG MÉG NINCS FENN A BÚTORCSALÁDBA TARTOZÓ NAGYTÜKRÖS FÉSÜLKÖDŐ (10. FOTÓ)

ÉS SZEKRÉNY (11. FOTÓ)

EZEKET MAJD A MOST FUTÓ AUKCIÓK SIKERÉTŐL FÜGGŐEN

ILLETVE IDEÁLIS AJÁNLAT ESETÉN ÍROM KI

MEGÁLLAPODÁS SZERINTI FIXRE VAGY AUKCIÓRA

MOST AKÁR 1FT-ÉRT ! JÓL JÁRSZ VELE !

HDT (Nagycsomag szállítás) előre utalással 7000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Vértesszőlős

Licitálás - ANTIK INTARZIÁBERAKÁSOS NEOBAROKK FRANCIAÁGY + ÁGYRÁCS 1FTNMA

Jelenlegi ajánlat: 61 Ft

10 Ft
71 Ft

Top10 keresés

Top10 márka