ANTIK INTARZIÁBERAKÁSOS NEOBAROKK ÁGY + ÁGYRÁCS 1FTNMA

Termékkód: 2579855708
Látogatók: 1187

6 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
gerzsi55(506)
HDT (Nagycsomag szállítás) előre utalással   Személyes átvétel
Vértesszőlős
ANTIK INTARZIÁBERAKÁSOS NEOBAROKK ÁGY + ÁGYRÁCS 1FTNMA - Vatera.hu Kép
Eladó: pampalini20(526)
98.52%
Értékelés eladóként: 99.64%
Értékelés vevőként: 97.38%
Regisztráció időpontja: 2010.01.30.
98.52%
Anyaga: fa
Kárpit: textil

90 x 200 cm felnőtt matracméretű

SÖTÉTBARNA FURNÉROS - POLITÚROS

TISZTAFA ANTIK ÁGY NEOBAROKK STÍL

SZÉP MEGKÍMÉLT ÁLLAPOTBAN

GYÖNYÖRŰ FINOM INTARZIA A FEJ- ÉS LÁBVÉGEN EGYARÁNT

ÍVELT LÁBVÉG, KECSES LÁBAK

LEGNAGYOBB MÉRETEK :

HOSSZ 205 CM, SZÉLESSÉG 100 CM

FEJVÉG TÁMLA MAGASSÁGA 80 CM,

LÁBVÉG 57 CM MAGAS.

A BELEVALÓ ÁGYRÁCS IS AZ AUKCIÓ TÁRGYA

A MATRAC VISZONT NEM TÁRGYA AZ AUKCIÓNAK

(IGÉNY SZERINT ESETLEG KI TUDOM ÍRNI)

PÁRHUZAMOSAN AUKCIÓZOM AZ AZONOS FRANCIAÁGYAT IS

(LD. 4. FOTÓ)

A BÚTORCSALÁDDAL AZONOS NAGYTÜKRÖS FÉSÜLKÖDŐT (5. FOTÓ)

ÉS SZEKRÉNYT (6. FOTÓ) JELENLEG MÉG NEM ÁRULOM,

AZOKAT MAJD A MOST FUTÓ AUKCIÓK SIKERÉTŐL FÜGGŐEN

ILLETVE IDEÁLIS AJÁNLAT ESETÉN ÍROM KI

MEGÁLLAPODÁS SZERINTI FIXRE VAGY AUKCIÓRA

MOST AKÁR 1FT-ÉRT ! JÓL JÁRSZ VELE !

HDT (Nagycsomag szállítás) előre utalással 7000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Vértesszőlős

Licitálás - ANTIK INTARZIÁBERAKÁSOS NEOBAROKK ÁGY + ÁGYRÁCS 1FTNMA

6 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft