Kanapé eladó! Csokibarna ágyazható, ágyneműtartós, díszpárnákkal 1ft-ért! Nincs minimál ár!

Felújítás nélkül is használható!

Termékkód: 2615700770
Megfigyelők: 8
Látogatók: 845

Jelenlegi ajánlat: 1 Ft

127 Ft
128 Ft
Jano00(2)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest XVII. kerület
Kanapé eladó! Csokibarna ágyazható, ágyneműtartós, díszpárnákkal 1ft-ért! Nincs minimál ár! Kép
Eladó: gegeember(207)
Regisztráció időpontja: 2004.03.21.
Típus: ággyá alakítható
Anyaga: fa
Összeállítás: kanapé
Kárpit: szövet

Kedves Vásárló/Licitáló!

Eladó egy használt, ágyazható kanapé sötétbarna színben. Ágyneműtartója elég két ember teljes ágyneműjéhez. Mindennap ezen alszunk, tehát teljesen jól használható, viszont a használat nyomai látszanak és érezhetőek. Az ülőfelület kopott, foltos (lásd a képeket) de nem szakadt, felújításra szorul. A (levehető) karfák kilazultak, rögzítésük felújításra szorul. Az űlőfelület rugózása már nem a régi, de még sokáig használható. A négy láb stabil, nem mozog, a  díszpárnák tökéletes állapotban járnak a kanapéhoz.

A méretek:

teljes hossz: 210cm

fekvőfelület: 193 x 140cm

ülésmagasság: 40cm

teljes magasság: 67cm

A licit 1ft-ról indul, nincs minimál ár, a legmagasabb licit viszi! Licitet nem törlök, próbanyomkodók kíméljenek! Sajnos az elszállításban nem tudok segíteni, ez a nyertes dolga lesz.

A kanapé már kétszer elkelt licittel, de egyik vevő sem tudta elvinni 1 hónapon belül. Kérem, ezért csak olyan valaki licitáljon, aki képes a lezárás után két héten belül elszállítani! Köszönöm, hogy végig olvasta.

Nézze meg a minősítéseimet és vásároljon bizalommal!

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XVII. kerület
Csak személyes átvétel lehetséges!

Licitálás - Kanapé eladó! Csokibarna ágyazható, ágyneműtartós, díszpárnákkal 1ft-ért! Nincs minimál ár!

Jelenlegi ajánlat: 1 Ft

127 Ft
128 Ft

Top10 keresés

Top10 márka