Vászon kép, faház, házikó, ősz, erdő , természet,

Termékkód: 2510008766
Látogatók: 52
1 820 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Standard postacsomag előre utalással   Utánvéttel postázva   Személyes átvétel
Derekegyház
Vászon kép, faház, házikó, ősz, erdő , természet, - Vatera.hu kép
Eladó: kavala7(6679) Kereskedői fiók
99.9%
Értékelés eladóként: 99.89%
Regisztráció időpontja: 2006.12.19.
99.9%

Vászon nyomat

Méret: 40x57 cm-es.

F1680

Biztonságos csomagolás papírhengerben.

Ez az eredeti hű nyomat valódi festővászonra készült, időtálló, lehet feszítő keretre tenni, hátlapra ragasztani és keretezni vagy akár a falra ragasztani tapéta szerűen. A fenti keretezési módozatok mindegyike kedvező áron szerepel aukcióim között.Kérésére megírom ezen aukciók számát.

Érdemes figyelemmel kísérni a többi aukciómat is!

Külföldre is postázok.

Kérdésére szívesen válaszolok.

Viszontlátásra!

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj Átadási helyek Darabszám alapú kedvezmény
Ajánlott levél előre utalással 990 Ft/db
Standard postacsomag előre utalással 1200 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
Utánvéttel postázva 1300 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díj nem változik!
Személyes átvétel 0 Ft/db Derekegyház
Biztonságos csomagolás, sosem sérül, de garancia is van rá. Szállítás a Magyar Postával. Több dolog vásárlása esetén csak egy posta költséget számolok. Ha bármilyen okból 14 napon belül sértetlenül vissza küldi a terméket választhat helyette másikat vagy vissza fizetem az árát a posta költséget leszámítva.

Vásárlás - Vászon kép, faház, házikó, ősz, erdő , természet,

1 820 Ft

Top10 keresés

Top10 márka