DAMNATARUM PROPOSITIONUM THEOLOGICA TRUTINA R.P. - I. RÉSZ - KASSA FELVIDÉK 1721

Termékkód: 2617401992
Látogatók: 81
11 990 Ft
Budapest, XII. kerület
DAMNATARUM PROPOSITIONUM THEOLOGICA TRUTINA R.P. - I. RÉSZ - KASSA FELVIDÉK 1721 Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(11)Kereskedői fiók
Kiadás éve: 1721
Idő: 18. század vagy előtti
Állapot: sérült
Műfaj, típus: vallás

Damnatarum Propositanium Theologica Trutina. R. P. Dominici Viva,

Societatis Jesu.

In Propositiones Damnatas ab Alexandro VII. Pars Prima.

Cassoviae

Kassa, 1721.

I. rész

Egészbőr-kötés.

413 oldal

13,5 cm x 9 cm

A borító kopottas, a lapok kissé foltosak. Javításokkal.

(YB4)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Vásárlás - DAMNATARUM PROPOSITIONUM THEOLOGICA TRUTINA R.P. - I. RÉSZ - KASSA FELVIDÉK 1721

11 990 Ft