DÍSZES ÜVEG BURÁS LÁMPA,ÁLLÍTHATÓ LOGÓ HOSSZ.TÁVVAL,IGAZI RETRO DARAB

Termékkód: 2620136165
Látogatók: 98

3 500 Ft
DÍSZES ÜVEG BURÁS LÁMPA,ÁLLÍTHATÓ LOGÓ HOSSZ.TÁVVAL,IGAZI RETRO DARAB Kép
Eladó: donika02(589) Kereskedői fiók

 Bura:
Hossza: 30 cm
Has átmérője: 20 cm
Jelenlegi függő hossz: 87 cm

Gyönyörű bura sérülésmentes.

AJÁNLOM

Felelősség teljes Liciteket várok minden termékemre,mert Licitet nem törlök.

Kérem tekintse meg hirdetéseimet,mert raktam fel még több érdekes szebbné-szebb értékes termékeket.
DPD előre utalással 980 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke

Vásárlás - DÍSZES ÜVEG BURÁS LÁMPA,ÁLLÍTHATÓ LOGÓ HOSSZ.TÁVVAL,IGAZI RETRO DARAB

3 500 Ft