EGY KIS KURIOZUM Dátumos DOXA Grafic 1967-ből 1.-Ft-ról!

Termékkód: 2625395858
Látogatók: 1204

26 851 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
79 000 Ft
pazoki(96)
Ajánlott levél előre utalással   MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel
Budapest XI. kerület
EGY KIS KURIOZUM Dátumos DOXA Grafic 1967-ből 1.-Ft-ról! - Vatera.hu Kép
Eladó: watchsany(642)
Regisztráció időpontja: 2006.02.01.
Márka: Doxa
Szíj anyaga: bőr
Vízállóság: cseppálló
Szerkezet: mechanikus

Jó állapotú aranyozott tok mérete 33 x 39 mm korona nélkül, jelzett acél hátlap. Ezüstszínű selyemfényű számlap, rakott nagyméretű indexekkel, aranyozott mutatókkal, dátum 6 óránál. Kézi felhúzású, jelzett jól működő szerkezet mely végzi a dolgát. Akár napi használatra alkalmas. Új minőségi 22-es RIOS bőrszíj.

Ajánlott levél előre utalással 700 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XI. kerület
Ajánlott levélként előre utalás után az órát pufi borítékba elsőbbségi ajánlott tértivevény adom fel.

Licitálás - EGY KIS KURIOZUM Dátumos DOXA Grafic 1967-ből 1.-Ft-ról!

26 851 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
79 000 Ft