Hibátlan DOXA karóra 70'-es évek 1Ft !!! NMÁ !!!

Termékkód: 2686770512
Megfigyelők: 28
Látogatók: 1371

Jelenlegi ajánlat: 16 234 Ft

1 234 Ft
17 468 Ft
natque(15)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
3 hónap
Budapest II. kerület
Hibátlan DOXA karóra  70-es évek 1Ft   !!! NMÁ !!! - Vatera.hu Kép
Eladó: antikmania(655)
99.7%
Értékelés eladóként: 99.67%
Regisztráció időpontja: 2006.11.22.
99.7%
Márka: Doxa
Tok anyaga: aranyozott
Szíj anyaga: bőr
Vízállóság: cseppálló
Állapot: hibátlan, újszerű
Stílus: klasszikus
Szerkezet: mechanikus

Hibátlan állapotú DOXA férfi karóra a 70'-es évekből

Karcmentes , masszívan aranyozott tok , jelzett pattintós acél hátlappal..

A számlap hibátlan  98% -os állapotú . lásd a fotókon . Ezüstözött alapon szerelt , aranyozott indexekkel..

A szerkezet egy frissen szervizelt DOXA / eta/ cal:2750 -es , 11,5 léniás ,

Méreteink : tokátmérő koronával : 36 mm !!

hosszúság fültávolságnál: 38 mm !!

A szépséget egy új 18 mm-es igényes bőrszíjjal adom !!!

1FT-RÓL !!! NINCS MINIMÁLÁR !!! JÓ LICITÁLÁST !!!

Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 700 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest II. kerület - telefonon egyeztetett helyszínen
Garancia: 3 hónap

Licitálás - Hibátlan DOXA karóra 70'-es évek 1Ft !!! NMÁ !!!

Jelenlegi ajánlat: 16 234 Ft

1 234 Ft
17 468 Ft