Hordatlan hangvillás Titus NOS

1 Forintról minimálár nélkül!

Termékkód: 2602806863
Látogatók: 1690

40 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
DPD előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
Veszprém megye, Ajka
Hordatlan hangvillás Titus NOS - Vatera.hu Kép
Eladó: kanya5(173)
Regisztráció időpontja: 2005.02.25.
Szerkezet: automata
Szíj anyaga: bőr
Vízállóság: nem vízálló

Titus Tuning Fork

Titus Tuning Fork hangvillás férfi karóra a 70-es évek elejéről.

- 35 mm átmérőjű aranyozott tok.

- arany színű számlap "Titus Tuning Fork Swiss Made" felirattal.

- jelzett csavaros hátlap.

- fémbetétes plexi

- ESA 9162 hangvillás szerkezet, 12 köves, gyors dátumállítással.

- új, minőségi, varrott barna bőrszíj

Az óra nagyon szép állapotban van, hordva nem volt, néhány tárolásból eredő apró karc van rajta. Hibátlanul működik, pontos és határozott dátumváltás.

Ma már ritka az ilyen eredeti állapotú hangvillás karóra!

Kérem tekintse meg egyéb termékeimet is! Klikk!

DPD előre utalással 980 Ft/db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 499 Ft/db
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 890 Ft/db
Az aukció zárása után emailben veszem fel és tartom a kapcsolatot a vásárlóval.

Licitálás - Hordatlan hangvillás Titus NOS

40 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft