Szép Poljot Basilika chronograph dobozával

Termékkód: 2576010719
Látogatók: 522

65 000 Ft

Kikiáltási ár
65 000 Ft
75 000 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel
Budapest X. kerület
Szép Poljot Basilika chronograph dobozával - Vatera.hu Kép
Eladó: zsevyy(31)
Regisztráció időpontja: 2006.10.29.
Stílus: alkalmi
Kijelző: analóg
Szíj anyaga: bőr, aranyozott
Vízállóság: cseppálló
Szerkezet: mechanikus
Szép Poljot Basilika chronograph dobozával, kékített acél mutatók és indexek, gilosált számlap, dátum 6 óránál, aranyozott tok, üveg hátlap, jelzett 31659-es 23 köves szerkezet, jelzett számlap és csat, bőr szíjjal. Átmérő: 40mm korona nélkül
Ajánlott levél előre utalással 1000 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest X. kerület

Kérdező: laszlopappas(160) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt zsevyy! Erdeklodom tisztelettel, hogy maximumra allitva a szijat mekkora az a legnagyobb csuklomeret, amire meg felmegy az ora? Koszonom szepen valaszat! - laszlopappas 2018.01.04. 23:36:41
válasz Tisztelt laszlopappas! Max 20 cm-és csuklóra jó még, üdv. - zsevyy 2018.01.05. 23:32:50
Kérdező: tojás(586) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt zsevyy! Jól látom, hogy aranyozott, vagy csak optikai csalódás? Köszönettel, - tojás 2018.01.16. 12:49:12
válasz Tisztelt tojás! Aranyozott. Üdv, - zsevyy 2018.01.16. 14:54:35
kérdés Tisztelt zsevyy! Köszönöm. - tojás 2018.01.16. 16:11:23

Licitálás - Szép Poljot Basilika chronograph dobozával

65 000 Ft

Kikiáltási ár
65 000 Ft
75 000 Ft