Gyönyörű Ezüst TISSOT zsebóra 1.-Ft-ról!

Termékkód: 2685179942
Megfigyelők: 26
Látogatók: 1082

Jelenlegi ajánlat: 28 500 Ft

750 Ft
29 250 Ft
pivipivi(240)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Ajánlott levél előre utalással   MPL házhoz előre utalással   Személyes átvétel
Budapest XI. kerület
Gyönyörű Ezüst TISSOT zsebóra 1.-Ft-ról! - Vatera.hu Kép
Eladó: watchsany(642)
Regisztráció időpontja: 2006.02.01.
Márka: TISSOT
Tok anyaga: ezüst
Kinek: férfi

Szépen díszített jelzett ezüst tok mérete korona nélkül 50 mm koronával 63mm. Szép eredeti számlap, aranyozott arab számokkal és aranyozott mutatókkal. 15 köves jelzett szerkezet. Működik, utolsó szervízről nincs infóm, tesztelve nem volt.

Ajánlott levél előre utalással 750 Ft/db
MPL házhoz előre utalással 1100 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XI. kerület
Ajánlott levélként előre utalás után az órát pufi borítékba elsőbbségi ajánlott tértivevény adom fel.

Licitálás - Gyönyörű Ezüst TISSOT zsebóra 1.-Ft-ról!

Jelenlegi ajánlat: 28 500 Ft

750 Ft
29 250 Ft