Kuriózum! Gyönyörű állapotú, duplafedeles, ezüst BRAUSWETTER JÁNOS SZEGEDEN Zsebóra '1900!

Termékkód: 2683874906
Látogatók: 1810

40 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Manfred990(254)
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással   MPL postacsomag előre utalással   Személyes átvétel
Budapest X. kerület
Kuriózum! Gyönyörű állapotú, duplafedeles, ezüst BRAUSWETTER JÁNOS SZEGEDEN Zsebóra 1900! Kép
Eladó: Oldbrands(557)
Regisztráció időpontja: 2013.07.09.
Kinek: férfi

Gyönyörű, hibátlan állapotú, igazán ritka feliratú porcelán számlappal, eredeti elegáns stílusos mutatókkal, 6 óránál kismásodperckörrel, nagyon szép egészséges állapotú, a nyakán próbázott, jelzett Brauswetter János Szegeden elől és hátul is szépen díszített tokban, szintén jelzett porvédő fedéllel és hátlappal, nagyon szépen nyíló, masszív zsanérokkal, jó minőségű, aranyozott Svájci jól és pontosan működő, Órásmester által frissen tisztított szerkezettel várja leendő gazdáját!

Egy igazi kuriózum ez a Duplafedeles BRAUSWETTER JÁNOS SZEGEDEN Zsebóra, nagyon ritkán felbukkanó ilyen állapotban az 1900-as évek elejéről, méretei, korona nélküli átmérő: 48mm, füllel együtt: 70mm!

A képek önmagukért beszélnek, mindenkinek kellemes licitálást kívánok!

Az aukció 2018.10.14. 20:00-ig tart!

Kérem tekintse meg az egyéb termékeimet is!
Elsőbbségi ajánlott levél előre utalással 700 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1100 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest X. kerület
Elsőbbségi, ajánlott levél előre utalással, az Önhöz legközelebbi postára, "postán maradó"-ként 700Ft.

Kérdező: Bazsohools(432) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Oldbrands! Szép az óra! Lehetne kérni képeket a tokozásról is? Köszönettel! - Bazsohools 2018.10.10. 11:26:51
válasz Tisztelt Bazsohools! Köszönöm, hogy írt! Természetesen lefotóztam előlről és hátulról is összecsukva és tényleg igazán szép kopásmentes állapotú. Sajnos valósz?nű figyelmetlen voltam a képek csatolásánál. Egy külön aukcióban holnap fel fogom tölteni a képeket. Köszönöm szépen! Üdvözlettel: - Oldbrands 2018.10.10. 22:48:02
válasz Tisztelt Bazsohools! Az előlapról és hátlapról a képek: https://www.vatera.hu/csak-kepek-duplafedeles-brauswetter-janos-szegeden-zsebora-1900-kerem-erre-ne-licitaljanak-2686672769.html - Oldbrands 2018.10.11. 09:39:35
kérdés Tisztelt Oldbrands! Biztosan szép az óra, de a linken már nincsen elérhető tartalom vagy nálam van valami hiba, mert nem tudom megnézni! Azt, hogy hogyan lehetett elfelejteni képeket feltölteni az óráról, az számomra rejtély! A számlapról viszont három kép is van......Üdv! - Bazsohools 2018.10.11. 18:29:05
válasz Tisztelt Bazsohools! Feltöltöttem egy külön aukcióba a két képet. A címben írtam, hogy csak képek, kérem ne licitáljanak erre. A vatera napközben levette az aukciót. Nem elfelejtettem feltölteni képet, csak, mint írtam figyelmetlen lehettem és nem jelöltem ki a tallózáskor az összeset. Üdvözlettel: - Oldbrands 2018.10.11. 20:54:04
Kérdező: edeknop(17) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Oldbrands! Licitalnak az orara, de nincs kep az ora kulsejerol. Nem tudna nekem kerem kuldeni egy olvan kepet amin ossze can csukva ? Udv. Ede - edeknop 2018.10.10. 19:21:42
válasz Tisztelt Ede! Köszönöm, hogy írt! Természetesen lefotóztam előlről és hátulról is összecsukva és tényleg igazán szép kopásmentes állapotú. Sajnos valósz?nű figyelmetlen voltam a képek csatolásánál. Egy külön aukcióban holnap fel fogom tölteni a képeket. Köszönöm szépen! Üdvözlettel: - Oldbrands 2018.10.10. 22:48:46
válasz Tisztelt edeknop! Az előlapról és hátlapról a képek: https://www.vatera.hu/csak-kepek-duplafedeles-brauswetter-janos-szegeden-zsebora-1900-kerem-erre-ne-licitaljanak-2686672769.html - Oldbrands 2018.10.11. 09:39:58
kérdés Tisztelt Oldbrands! Nagyon szepen koszonom. Valoban szep az ora. Udv. Ede - edeknop 2018.10.11. 09:47:49
válasz Tisztelt edeknop! Köszönöm szépen! Üdvözlettel: - Oldbrands 2018.10.11. 20:50:50

Licitálás - Kuriózum! Gyönyörű állapotú, duplafedeles, ezüst BRAUSWETTER JÁNOS SZEGEDEN Zsebóra '1900!

40 501 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft