GYÖNYÖRŰ ANTIK MAGAS KVALITÁSU ANTIK JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

GYÖNYÖRŰ ANTIK RÓZSA CSENDÉLET

Termékkód: 2580350627
Látogatók: 725

5 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
dolfi13_a(364)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
GYÖNYÖRŰ ANTIK MAGAS KVALITÁSU ANTIK JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY. Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(311)
99.37%
Értékelés eladóként: 99.66%
Értékelés vevőként: 95%
99.37%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

GYÖNYÖRŰ ANTIK NAGYMÉRETŰ JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

CSODÁS ÉLÉNK SZINEKKEL.

MÉRETE KERETTEL 90X 65 CM.

CSAK AZ LICITÁLJON AKI VALÓBAN AKARJA A KÉPET ÉS KI IS FIZETI LICITET NEM TÖRLÖK.

CSAK POSTÁZNI TUDOK.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Kérdező: vevo120(100) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt FortunaCSILLAGA! Személyesen nem lehet átvenni Budapesten, csak postázza? Köszönöm válaszát! - vevo120 2018.01.16. 16:04:03
válasz Tisztelt vevo120! Személyesen sajnos nem, mert Budapestről elköltöztem vidékre. Csak postázni tudom. Üdv. - FortunaCSILLAGA 2018.01.16. 16:42:19

Licitálás - GYÖNYÖRŰ ANTIK MAGAS KVALITÁSU ANTIK JELZETT OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

5 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft