Lipót 1701 Arany 4 dukát 20. századi utánveret !! Fülnyom ?

Termékkód: 2577647738
Látogatók: 2522

135 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Hajdú-Bihar megye, Hajdúsámson
Lipót 1701 Arany 4 dukát 20. századi utánveret !! Fülnyom ? Kép
Eladó: Kincso89(6)
Regisztráció időpontja: 2017.12.09.

Súly: 14,53 gramm

Postázás MPL (házhoz) futárszolgálattal értékbiztosítva. (1000 Ft.)

Az utalás beérkezése után rögtön postázom az elnyert tételeket.

Gyűjteményem felszámolom, folyamatosan fogok aukciókat indítani.

MPL házhoz előre utalással 1000 Ft/db

Kérdező: szeleteltegla25(193) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Kincso89!üdv ez aranyozott ezüst ? - szeleteltegla25 2018.01.08. 00:31:19
válasz Tisztelt szeleteltegla25! Nem, tömör arany! - Kincso89 2018.01.08. 13:34:57
válasz Tisztelt szeleteltegla25! A leírásban véletlen maradt bent, hogy ezüst! - Kincso89 2018.01.08. 13:35:51
Kérdező: enidor(325) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Kincso89! lehet tudni milyen tisztaságú? - enidor 2018.01.08. 20:51:08
válasz Tisztelt enidor! Garantáltan minimum 18 karátos!!! - Kincso89 2018.01.08. 22:51:38

Licitálás - Lipót 1701 Arany 4 dukát 20. századi utánveret !! Fülnyom ?

135 001 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft