Gyönyörű olaj festmény

gyönyörű, hangulatos festmény

Termékkód: 2517181481
Megfigyelők: 2
Látogatók: 54

45 000 Ft
1 Ft
130 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Székesfehérvár
Gyönyörű olaj festmény - Vatera.hu kép
Eladó: Tomi50(13)
Regisztráció időpontja: 2015.01.20.
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

Gyönyörű olaj festmény eladó.

Szignált, olaj, vászon.

41x31 cm

Személyes átvétel 0 Ft/db Székesfehérvár

Licitálás - Gyönyörű olaj festmény

45 000 Ft
1 Ft
130 000 Ft