J HOLMSTEDT : 1920-as -30-as évek

Termékkód: 2732180249
Látogatók: 135

Kikiáltási ár
1 Ft
Balatonfüred
J HOLMSTEDT : 1920-as -30-as évek - (meghosszabbítva: 2728927217) - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(199)
99.5%
Értékelés eladóként: 99.44%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.5%
Magasság (cm): 59
Szélesség (cm): 80
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

J Holmstedt jelzéssel 1920-as 1930- as évek,  keret nélkül , olaj vászon jelezve jobbra lent J Holmstedt, a festmény teljesen originál, mérete 59 x 80 cm.

Arra van garancia, hogy a festmény régi és nem buherált.

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!

MPL házhoz előre utalással 3 800 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db Balatonfüred

Licitálás - J HOLMSTEDT : 1920-as -30-as évek

Kikiáltási ár
1 Ft