Scheiber Hugó :Pipázó Öreg!

Új keretben!

Termékkód: 2509925894
Látogatók: 383

8 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
MPL házhoz előre utalással   DPD előre utalással
Győr-Moson-Sopron megye, Sopron
Scheiber Hugó :Pipázó Öreg! - Vatera.hu kép
Eladó: nikoleeta777(243)
Regisztráció időpontja: 2011.07.18.
Szélesség (cm): 48
Magasság (cm): 62
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: Scheiber Hugó

Scheiber Hugó :Pipázó Öreg!

Scheiber Hugó szignós olaj festmèny! Nagyon szép keretben!
MPL házhoz előre utalással 1390 Ft/db
DPD előre utalással 890 Ft/db

Licitálás - Scheiber Hugó :Pipázó Öreg!

8 000 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft