ERDŐDY 44. JELZÉSSEL GYÖNYÖRŰ ANTIK OLAJVÁSZON FESTMÉNY. HÁTOLDALÁN PECSÉTEK.

PECSÉTES ANTIK GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY

Termékkód: 2565858389
Látogatók: 809

13 900 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
picula_a(207)
Budapest, IX. kerület
ERDŐDY 44. JELZÉSSEL GYÖNYÖRŰ ANTIK OLAJVÁSZON FESTMÉNY. HÁTOLDALÁN PECSÉTEK. kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(287)
99.31%
Értékelés eladóként: 99.63%
Értékelés vevőként: 95%
99.31%
Jelzett/szignózott: igen
Hordozó: vászon

ANTIK NAGYMÉRETÜ OLAJFESTMÉNY.

SZÉP IMPOZÁNS DARAB.

JOBBRA LENT JELZETT ERDŐDY 44.

MÉRETE KERETTEL 94X78 CM

A FOTOKON LÉVŐ ÁLLAPOTBAN. VAN A KÉP.

MEGKÉREM A TISZTELT VATERA TÁRSAIM CSAK AZOK LICITÁLJANAK

AKIK VALÓBAN AKARJÁK A KÉPET

ÉS KI IS FIZETIK

LICITET NEM TÖRLÖK.

 CSAK POSTÁZNI TUDOK.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - ERDŐDY 44. JELZÉSSEL GYÖNYÖRŰ ANTIK OLAJVÁSZON FESTMÉNY. HÁTOLDALÁN PECSÉTEK.

13 900 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft