MILLE JELZÉSŰ GYÖNYÖRŰ OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

GYÖNYÖRŰ FESTMÉNY VASÁRNAP ESTIG

Termékkód: 2593148933
Látogatók: 496

3 010 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
arkangyalok(1150)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
MILLE JELZÉSŰ GYÖNYÖRŰ OLAJVÁSZON FESTMÉNY. - Vatera.hu Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(311)
99.37%
Értékelés eladóként: 99.66%
Értékelés vevőként: 95%
99.37%
Jelzett/szignózott: igen
Festő neve: MILLE
Hordozó: vászon

GYÖNYÖRŰ SZÍNVONALAS OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

JOBBRA LENT JELZETT .

CSODÁS SZÉP ÉLÉNK SZINEK.

MÉRETE KERETTEL 54X 44 CM.

CSAK AZOK LICITÁLJANAK AKIK VALÓBAN AKARJÁK A KÉPET

ÉS KI IS FIZETIK

LICITET NEM TÖRLÖK.

CSAK POSTÁZNI TUDOK.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - MILLE JELZÉSŰ GYÖNYÖRŰ OLAJVÁSZON FESTMÉNY.

3 010 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft