KONDOR BÉLA GYÖNYÖRŰ FESTMÉNYE. HAGYATÉKBÓL.

VASÁRNAP ESTIG KONDOR BÉLA CSODÁS FESTMÉNY

Termékkód: 2593315898
Látogatók: 1050

16 200 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
TataiT(289)
Más futárszolgálat előre utalással   MPL postacsomag előre utalással
Budapest, IX. kerület
KONDOR BÉLA GYÖNYÖRŰ FESTMÉNYE. HAGYATÉKBÓL. - Vatera.hu Kép
Eladó: FortunaCSILLAGA(311)
99.37%
Értékelés eladóként: 99.66%
Értékelés vevőként: 95%
99.37%
Festő neve: Kondor Béla

KONDOR BÉLA.

AUKCIÓ TÁRGYA EGY VEGYES TECHNIKÁS FESTMÉNY OLAJ, ÉS PASZTELL.

GYÖNYÖRŰ SZÉP SZINEK.

JOBBRA LENT  JELZETT .

HAGYATÉKBÓL SZÁRMAZIK.

MÉRETE KERETTEL 30X 24 CM.

CSAK AZ LICITÁLJON AKI VALÓBAN AKARJA A KÉPET ÉS KI IS FIZETI.

CSAK POSTÁZNI TUDOK KÖLTÖZÉSEM MIATT.

Más futárszolgálat előre utalással 1690 Ft/db
MPL postacsomag előre utalással 1690 Ft/db

Licitálás - KONDOR BÉLA GYÖNYÖRŰ FESTMÉNYE. HAGYATÉKBÓL.

16 200 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft