Zórád jelzéssel, Tabáni kintornás

Termékkód: 2627391233
Látogatók: 443

35 000 Ft
Kikiáltási ár
1 Ft
Budapest II. kerület
Zórád jelzéssel, Tabáni kintornás - Vatera.hu Kép
Eladó: css322(64)
Regisztráció időpontja: 2009.12.20.
Technika: tempera
Zórád jelzéssel egy a művészre jellemző témával és stílussal. A kép restaurálva volt, mivel kipergések voltak rajta, nagy méretű gyönyörű keretben, ami része az aukciónak.
Mérete keret nélkül 50x77 cm, kerettel 65x90 cm.
A kép tiszta állapotú, ahogy a keret is, így azonnal felra akasztható.
A kép jó kvalitással bír, természetes fényben szinte életre kel. Minimál ár van, ami alatt nem értékesítem a képet, a minimál árat a lejárat előtt láthatóvá teszem, előbb nem.
Budapesten személyes átvétel lehetséges, postázni csak a vételár + szállítási költség számlámon való jóváírását követően van lehetőség. A sikeres licit után emailt és smst küldök, utána 5 napot várok és sikeretlen kapcsolatfelvétel esetén negatív értékelés mellett újra indítom a terméket.
Kérem csak az licitáljon aki a fentieket tudomásul vette. Köszönöm, sikeres licitálást!
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest II. kerület

Licitálás - Zórád jelzéssel, Tabáni kintornás

35 000 Ft
Kikiáltási ár
1 Ft