Csók István (1865-1961) Keretezett Olaj Festmény 1FT!!!

Termékkód: 2717998751
Megfigyelők: 18
Látogatók: 812

Jelenlegi ajánlat: 25 000 Ft

1 500 Ft
26 500 Ft
89 000 Ft
Mencshely(34)
Kikiáltási ár:
1 Ft
Csók István (1865-1961) Keretezett Olaj Festmény 1FT!!! - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: ggiovannaart(130)
Regisztráció időpontja: 2016.02.09.
Szélesség (cm): 28
Magasság (cm): 35.5
Festő neve: Csók
Jelzett/szignózott: igen

Galéria minőségű Csók I. szignózott olaj festmény, karton hordozón, üvegezett keretben.

Korának megfelelően szép állapotban.

Szignó: Balra, lent.

Mérete: 24x32 Kerettel: 28x35.5

3520 FT Ajánlott, értékbiztosított, törékeny küldeményként

MPL házhoz előre utalással 3520 Ft/db

Licitálás - Csók István (1865-1961) Keretezett Olaj Festmény 1FT!!!

Jelenlegi ajánlat: 25 000 Ft

1 500 Ft
26 500 Ft
89 000 Ft