KASSÁK LAJOS vagy KÖRE 1930-körül

Termékkód: 2728931327
Látogatók: 222

Kikiáltási ár
1 Ft
Balatonfüred
KASSÁK LAJOS vagy KÖRE 1930-körül - Aukció - Vatera.hu Kép
Eladó: pityka1_v(199)
99.5%
Értékelés eladóként: 99.44%
Regisztráció időpontja: 2009.11.02.
99.5%
Magasság (cm): 45
Szélesség (cm): 60
Jelzett/szignózott: nem
Hordozó: vászon

Kassák Lajos vagy köre 1930 körül, olaj vászon, jelzés nélkül, mérete 45 x 60 cm, a festmény szép falra akasztható állapotban van.

ÉLETTARTAM GARANCIA VAN ARRA, HOGY A FESTMÉNY A LEÍRTAKNAK MEGFELEL!

KÉREM NÉZZE MEG A TÖBBI TERMÉKEMET IS!

MPL házhoz előre utalással 3 800 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db Balatonfüred

Licitálás - KASSÁK LAJOS vagy KÖRE 1930-körül

Kikiáltási ár
1 Ft