A Test szépsége és a Tánc - Erotikus Akt képekkel német könyv 1924-es kiadás

Termékkód: 2538452435
Megfigyelők: 2
Látogatók: 394

Jelenlegi ajánlat: 5 000 Ft

500 Ft
5 500 Ft
Moroterka(23)
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Budapest XIII. kerület
A Test szépsége és a Tánc - Erotikus Akt képekkel német könyv 1924-es kiadás kép
Eladó: VintagePaperShop(290)Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2016.07.15.
Kiadás éve: 1924
Idő: 20. század
Szerző: Dora Menzler
Műfaj, típus: ismeretterjesztő
A Test szépsége és a Tánc - Erotikus Akt képekkel német könyv 1924-es kiadás. Képekkel , 118 oldalon. Gerinc kopott. 18x26 cm.
(NDB01)

MPL postacsomag előre utalással 1490 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XIII. kerület
Személyes átvétel: Termékeink a belvárosban a Nyugati tértől néhány percre vehetőek át!Nyitvatartás Kedd-Péntek 12-18.30 Postai átvétel: A Terméket posta csomagként küldjük,ennél a terméknél a postaköltség 1490 ft. Több termék vásárlása esetén kérem keressen a postaköltség összege miatt , de több termék vásárlása esetén postaköltséget spórolhat meg,mert azokat egyben adom fel.

Licitálás - A Test szépsége és a Tánc - Erotikus Akt képekkel német könyv 1924-es kiadás

Jelenlegi ajánlat: 5 000 Ft

500 Ft
5 500 Ft