A világháború képes krónikája. 1-9. köt. Bp., 1914-1916, Révai. 1Ft NMÁ

Termékkód: 2615645768
Megfigyelők: 13
Látogatók: 650

Jelenlegi ajánlat: 6 500 Ft

500 Ft
7 000 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Budapest VII. kerület
A világháború képes krónikája. 1-9. köt. Bp., 1914-1916, Révai. 1Ft NMÁ Kép
Eladó: lehelmester(637)
99.84%
Értékelés vevőként: 99.77%
Regisztráció időpontja: 2011.07.22.
99.84%
Bp. 1914-1916. Révai. Egészoldalas és szövegközti képekkel, térképekkel, térkép-vázlatokkal rendkívül gazdagon illusztrálva.
Példányonként változó állapotban, kissé megviselt vászonkötésben.
A 7. kötet borítója jobban kopott elöl.

Kérdésre szívesen válaszolok!
Budapesten személyes átvétel lehetséges.
MPL postacsomag előre utalással 1700 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VII. kerület

Licitálás - A világháború képes krónikája. 1-9. köt. Bp., 1914-1916, Révai. 1Ft NMÁ

Jelenlegi ajánlat: 6 500 Ft

500 Ft
7 000 Ft