Bougaud Emil:A kereszténység és korunk I_V. Teljes!

Termékkód: 2686465748
Megfigyelők: 6
Látogatók: 385

Jelenlegi ajánlat: 6 300 Ft

300 Ft
6 600 Ft
14 000 Ft
vitium98(178)
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
MPL postacsomag előre utalással
Pest megye
Bougaud Emil:A kereszténység és korunk I_V. Teljes! - Vatera.hu Kép
Eladó: biblion53(164)
99.4%
Értékelés eladóként: 98.72%
Regisztráció időpontja: 2013.07.18.
99.4%
A kereszténység és korunk
Hollósy Jenő Nagyvárad
, 1883
Kiadás éve: 1883
Idő: 19. század
Kiadó: Hollósy Jenő
Műfaj, típus: művelődéstörténet
Kötés típusa: vászonkötés

A könyv egyenként előfordul, de a teljes öt kötet egyben igen ritka,általában árveréseken tűnik fel. Ez a példány teljes, a címlapján több tulajdonosi pecsét és bejegyzés van. Teljesen egyben van, jól olvasható, sem firkálás sem aláhúzások nem csúfítják. Kötése félvászon, kemény papírborítóval.
MPL postacsomag előre utalással 1550 Ft/db

Licitálás - Bougaud Emil:A kereszténység és korunk I_V. Teljes!

Jelenlegi ajánlat: 6 300 Ft

300 Ft
6 600 Ft
14 000 Ft