BREHM, ALFRED: AZ ÁLLATOK VILÁGA 1-18. (TELJES) 1 FT

Termékkód: 2680268018
Látogatók: 1850

55 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Helm001(21)
MPL postacsomag előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással   Személyes átvétel
Piliscsaba
BREHM, ALFRED: AZ ÁLLATOK VILÁGA 1-18. (TELJES) 1 FT - Vatera.hu Kép
Eladó: Minden2Ft(89)
Regisztráció időpontja: 2016.12.30.
Kötés típusa: félbőr
Idő: 20. század
Kiadó: Gutenberg
Műfaj, típus: ismeretterjesztő

A "Brehm" teljes sorozata, eredeti, aranyozott, félbőr kötésben, a képeken látható szép állapotban.

Személyesen Piliscsaba környékén, valamint az Árpád híd közelében vehető át.

MPL postacsomag előre utalással 3740 Ft/db
MPL Csomagautomatába előre utalással 1200 Ft/db
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 1000 Ft/db
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 3300 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Piliscsaba - és a felsoroltak

Kérdező: tembo1(12) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Minden2Ft! Mennyi lenne a fix ára mert ha reális akkor vinném! - tembo1 2018.09.30. 11:58:16
válasz Tisztelt tembo1! Nincs fix ára, a végén legtöbbet ajánlóé lesz... - Minden2Ft 2018.09.30. 20:20:21

Licitálás - BREHM, ALFRED: AZ ÁLLATOK VILÁGA 1-18. (TELJES) 1 FT

55 500 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft