Gönczy Pál :Magyarország kézi atlasza . [ 1890 körül ].

Termékkód: 2600785589
Látogatók: 1058

120 000 Ft

Kikiáltási ár
120 000 Ft
fzoltan17(132)
Nógrád megye
Gönczy Pál :Magyarország kézi atlasza . [ 1890 körül ]. (meghosszabbítva: 2591664353) - Vatera.hu Kép
Eladó: konderlapal(449)
Regisztráció időpontja: 2008.12.24.
Termék súlya: 1.3 kg
Idő: 19. század
Kötés típusa: bőrkötés
Állapot: használt, hibátlan
Műfaj, típus: térkép

Tervezte Gönczy Pál, szövegét írta  Tirring Gusztáv. Budapest [ 1890 körül ].

21 oldal Magyarország vármegyéinek ismertetése, 75 db színes térkép Magyarország vármegyéi.

Kiadói, aranyozott, kiváló állapotú, félbőrkötésben, nagyon szép térképekkel.

Méret : 31 x 27 x 3 cm.

Súly : 1.3 kg.

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db
A pénz számlára történő megérkezése után,azonnal postázás.

Licitálás - Gönczy Pál :Magyarország kézi atlasza . [ 1890 körül ].

120 000 Ft

Kikiáltási ár
120 000 Ft