GRACZA GYÖRGY: AZ 1848-49-IKI MAGYAR SZABADSÁGHARC TÖRTÉNETE I-V. - 1 FT

Termékkód: 2678800826
Látogatók: 945

21 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
mandulamag(211)
GRACZA GYÖRGY: AZ 1848-49-IKI MAGYAR SZABADSÁGHARC TÖRTÉNETE I-V. - 1 FT - (meghosszabbítva: 2673493181) - Vatera.hu Kép
Eladó: nemetvolgyiantikvarium(4407) Kereskedői fiók
99.93%
Értékelés eladóként: 99.93%
Regisztráció időpontja: 2009.05.15.
99.93%

Gracza György:

Az 1848-49-iki Magyar szabadságharcz története I-V.

Teljes sorozat. Fekete-fehér és színes képekkel, mellékletekkel, színes chromolitográfiákkal. A képek legnagyobb része Gróf Kreith Béla 1848-49-iki Orsz. Ereklyemuzeumából való.
Nyomatott Wodianer F. és Fiainál, Budapesten.

A kötéstáblákon Zala György budavári honvédszobrának dombornyomású képével. Aranyozott, színezett kiadói egész vászonkötés.

2.343 oldal
27 cm x 22 cm

A kötetek kissé sérültek, kopottasak, a címlapokon tulajdonosi bejegyzéssel. A kötések kissé meglazultak, megnyíltak, néhány lap kijár. A képeken látható állapotban.

https://www.vatera.hu/listings/index.php?us=OskolaAntikvarium&ob=2&obd=2

A sorozat csak egyben, kizárólag személyes átvétellel eladó!

(YB1)

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - Hétköznap 10.00-18.00
Csak személyes átvétel a Déli Pályaudvar közelében (12. kerület).

Licitálás - GRACZA GYÖRGY: AZ 1848-49-IKI MAGYAR SZABADSÁGHARC TÖRTÉNETE I-V. - 1 FT

21 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft