KARINTHY FRIGYES: TANÁR ÚR KÉREM ALÁÍRT PÉLDÁNY 1928 (DEDIKÁLT)

DICK MANÓ KIADÁS, VÉRTES MARCELL RAJZAIVAL

Termékkód: 2683397867
Látogatók: 1327

54 576 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással   Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással
KARINTHY FRIGYES: TANÁR ÚR KÉREM  ALÁÍRT PÉLDÁNY 1928  (DEDIKÁLT) Kép
Eladó: Gabiiiiii_t(893)
99.23%
Értékelés vevőként: 98.78%
Regisztráció időpontja: 2007.03.23.
99.23%
Idő: 20. század
Műfaj, típus: regény

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Aláírt példány!

Budapest, é.n., Dick Manó Kiadása aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.

Személyes átvétel Budapesten, vagy Foxposttal küldöm automatába 500 ft, házhoz 950 ft.

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest III. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 500 Ft/db
Vatera Csomagpont - Foxpost házhozszállítás előre utalással 950 Ft/db
Személyes átvétel Budapesten, megbeszélt helyszínen vagy Foxposttal küldöm.

Kérdező: akuka84(354) Téma: Fizetéssel kapcsolatos kérdés

kérdés Tisztelt Gabiiiiii_t! Az aláírás tus vagy ceruza? Üdv, Árpi - akuka84 2018.10.03. 23:23:39
válasz Tisztelt akuka84! Tus. üdv - Gabiiiiii_t 2018.10.04. 06:40:24

Licitálás - KARINTHY FRIGYES: TANÁR ÚR KÉREM ALÁÍRT PÉLDÁNY 1928 (DEDIKÁLT)

54 576 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft