KORÉH ENDRE: ERDÉLYÉRT I-II. - A SZÉKELY HADOSZTÁLY ÉS DANDÁR TÖRTÉNETE 1918-1919

Termékkód: 2614911752
Látogatók: 389

14 990 Ft

Kikiáltási ár
14 990 Ft
19 990 Ft
Hacsiko70(113)
Budapest, XII. kerület
KORÉH ENDRE: ERDÉLYÉRT I-II. - A SZÉKELY HADOSZTÁLY ÉS DANDÁR TÖRTÉNETE 1918-1919 Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(73)Kereskedői fiók
Kötés típusa: félbőr
Idő: 20. század
Kiadó: Makkay Zoltán Könyvkiadó Vállalata
Műfaj, típus: történelem

"Erdélyért"

A székely hadosztály és dandár története I-II.

Írta: Koréh Endre

Kiadja: Makkay Zoltán Könyvkiadó Vállalata, Budapest

Nyomta Fráter és Társa könyvnyomdája. Második kiadás.

Félbőr kötés

471 oldal

19 cm x 13 cm

A kötés meglazult, a gerincek kopottasak.

(YB5)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Licitálás - KORÉH ENDRE: ERDÉLYÉRT I-II. - A SZÉKELY HADOSZTÁLY ÉS DANDÁR TÖRTÉNETE 1918-1919

14 990 Ft

Kikiáltási ár
14 990 Ft
19 990 Ft