MAJLÁTH B. (SZERK.): GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN LEVELEI I-III. / ZICHY A.: G. SZÉCHENYI ISTVÁN NAPLÓI

Termékkód: 2616533456
Látogatók: 1077

29 400 Ft

Kikiáltási ár
9 990 Ft
Budapest, XII. kerület
MAJLÁTH B. (SZERK.): GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN LEVELEI I-III. / ZICHY A.: G. SZÉCHENYI ISTVÁN NAPLÓI Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(74)Kereskedői fiók
Kötés típusa: félbőr
Idő: 19. század
Kiadó: Athenaeum
Állapot: sérült
Műfaj, típus: történelem

Gróf Széchenyi István levelei I-III.

Szerk.: Majláth Béla

Kiadja: Athenaeum Irodalmi s Nyomdai R. Társulat

Budapest, 1889-1891.

Gróf Széchenyi István Naplói

Adalék a Nagy Hazafi jellemrajzához

Szerk.: Zichy Antal

Budapest, 1884.

Összesen 4 kötet, bordázott gerincű félbőr kötéssel. A könyvek kötése meglazult, egyes köteteknél nagyobb mértékű a sérülés (pl. a G. Sz. I. Naplói esetében), a képeken látható állapotban. A gerincek sérültek, kopottasak.

Csak személyes átvétellel!

(YV4)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Licitálás - MAJLÁTH B. (SZERK.): GRÓF SZÉCHENYI ISTVÁN LEVELEI I-III. / ZICHY A.: G. SZÉCHENYI ISTVÁN NAPLÓI

29 400 Ft

Kikiáltási ár
9 990 Ft