PÁJER ANTAL VERSEI 1847 - ANTIK VERSESKÖNYV - "NAGYFEJEŐ LÁSZLÓ TULAJDONA"

Termékkód: 2616533399
Megfigyelők: 1
Látogatók: 105
9 990 Ft
Budapest, XII. kerület
PÁJER ANTAL VERSEI 1847 - ANTIK VERSESKÖNYV - NAGYFEJEŐ LÁSZLÓ TULAJDONA Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(12)Kereskedői fiók
Kiadás éve: 1847
Idő: 19. század
Állapot: sérült
Műfaj, típus: szépirodalom

Pájer Antal versei

Pest: Beimel József betűivel, 1847.

267 oldal

Hiányzik a címlap, a borító kopottas, a lapok foltosak. Bejegyzésekkel, tulajdonosi pecséttel.

(YB4)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Vásárlás - PÁJER ANTAL VERSEI 1847 - ANTIK VERSESKÖNYV - "NAGYFEJEŐ LÁSZLÓ TULAJDONA"

9 990 Ft