PÁJER ANTAL VERSEI 1847 - ANTIK VERSESKÖNYV - "NAGYFEJEŐ LÁSZLÓ TULAJDONA"

Termékkód: 2645565071
Látogatók: 49
5 990 Ft
PÁJER ANTAL VERSEI 1847 - ANTIK VERSESKÖNYV - NAGYFEJEŐ LÁSZLÓ TULAJDONA Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(74)Kereskedői fiók
Kiadás éve: 1847
Idő: 19. század
Állapot: sérült
Műfaj, típus: szépirodalom

Pájer Antal versei

Pest: Beimel József betűivel, 1847.

267 oldal

Hiányzik a címlap, a borító kopottas, a lapok foltosak. Bejegyzésekkel, tulajdonosi pecséttel.

(YB4)

MPL postacsomag előre utalással 1045 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - A Déli pu. közelében

Vásárlás - PÁJER ANTAL VERSEI 1847 - ANTIK VERSESKÖNYV - "NAGYFEJEŐ LÁSZLÓ TULAJDONA"

5 990 Ft