ROTH SAMU: AZ ÁLLATTAN ELEMEI - 1883

Termékkód: 2643066923
Látogatók: 68
8 990 Ft
ROTH SAMU: AZ ÁLLATTAN ELEMEI - 1883 (meghosszabbítva: 2635716461) - Vatera.hu Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(73)Kereskedői fiók
Kiadás éve: 1883
Idő: 19. század
Kiadó: Franklin-Társulat
Állapot: rossz állapotú
Műfaj, típus: tankönyv, jegyzet

Az állattan elemei

A reáliskolák első és második

a polgári iskolák második osztálya számára.

Kidolgozta:

Dr. Roth Samu (főiskolai tanár)

179 ábrával.

Kiadja: Franklin-Társulat

Budapest, 1883.

A gerinc egy helyen sérült, a kötés meglazult, néhány oldal kijár. A lapok foltosak.

(YV5)

MPL postacsomag előre utalással 1045 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - A Déli pu. közelében

Vásárlás - ROTH SAMU: AZ ÁLLATTAN ELEMEI - 1883

8 990 Ft