Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei. A Magy. Kir. Kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz

Termékkód: 2539002710
Látogatók: 617

22 501 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
29 900 Ft
glass70(35)
DPD előre utalással
Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei. A Magy. Kir. Kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz kép
Eladó: antikzsazsa(256)
Regisztráció időpontja: 2011.02.25.

Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei.

A Magy. Kir. Kormány támogatásával,

II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás

Budapest, 1906, Franklin-Társulat, LXXX+233 p. + 39 t. (ebből 36 színes ) és 3 kézirat-hasonmás.

Bevezető tanulmányokat írták: Négyesy László-Thaly Kálmán-Beöthy Zsolt-Szily Kálmán-Erődi Béla.

A leveleket az eredeti kézirat alapján kiadja: Miklós Ferencz.

A díszítéseket rajzolta Edvi Illés Aladár.

Kiadói bordázott gerincű aranyozott egészbőr kötésben, az első kötéstáblán aranyozott, dombornyomású címerrel, felül aranyozott lapélekkel, és dombornyomású díszítésekkel, képekkel gazdagon illusztrált. .

kisebb kopásokkal,jó állapotban

DPD előre utalással 890 Ft/db
Kérném a nyertes licitálót,hogy lehetőség szerint 3 nap alatt vegyük fel a kapcsolatot,és max 1 hét alatt rendezzük az adásvételt.

Licitálás - Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei. A Magy. Kir. Kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz

22 501 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
29 900 Ft