ZIGÁNY Árpád: A Világháború története. I-III

Termékkód: 2614855604
Látogatók: 337

18 115 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
24 900 Ft
soccerr(326)
DPD előre utalással
Pest megye
ZIGÁNY Árpád: A Világháború története. I-III - Vatera.hu Kép
Eladó: antikzsazsa(302)
Regisztráció időpontja: 2011.02.25.
Madarász László : A levegő meghódítása
Világirodalom
, 1925

ZIGÁNY Árpád: A Világháború története.

Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredti adatok alapján írta --.

Több száz képpel, eredeti fölvételekkel és térképekkel. 1-3. kötet.

Bp. (1915-1917.) Keresk. Közlöny. 448 l.; 398 l.; 399 l.

/A Tolnai Világlapja ajándéka./

Rendkívül gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben.

jó állapotban

DPD előre utalással 890 Ft/db

Licitálás - ZIGÁNY Árpád: A Világháború története. I-III

18 115 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
24 900 Ft