SZILASSY ALFONZ: A SÜTŐ- ÉS CUKRÁSZ-IPARI TECHNOLÓGIA KÉZIKÖNYVE III. IV. ÉS VII. RÉSZ EGYBEKÖTVE

Termékkód: 2645564993
Látogatók: 12
9 990 Ft
SZILASSY ALFONZ: A SÜTŐ- ÉS CUKRÁSZ-IPARI TECHNOLÓGIA KÉZIKÖNYVE III. IV. ÉS VII. RÉSZ EGYBEKÖTVE Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(73)Kereskedői fiók
Kötés típusa: félvászon
Állapot: kopott, használt
Konyha fajta: magyar

A sütő- és cukrász-ipari technológia kézikönyve - három rész egybekötve

Írta: Szilassy Alfonz

1941.

III. rész: Műhelyvezetés a sütőiparban (340 oldal)

IV. rész: Üzletvezetés a sütőiparban (99 oldal)

VII. rész: Ipargyakorlástan a sütő és cukrásziparban (122 oldal)

A kötés meglazult, a lapok foltosak.

(YB4)

MPL postacsomag előre utalással 1045 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XII. kerület - A Déli pu. közelében

Vásárlás - SZILASSY ALFONZ: A SÜTŐ- ÉS CUKRÁSZ-IPARI TECHNOLÓGIA KÉZIKÖNYVE III. IV. ÉS VII. RÉSZ EGYBEKÖTVE

9 990 Ft