GŐGÖS GÚNÁR GEDEON-Varga Katalin-1979-RETRO - 600 Ft

Termékkód: 2729846687
Látogatók: 32

600 Ft
Ajánlott levél előre utalással   Személyes átvétel   Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással
Budapest IX. kerület
GŐGÖS GÚNÁR GEDEON-Varga Katalin-1979-RETRO - 600 Ft - (meghosszabbítva: 2726414720) - Vatera.hu Kép
Eladó: decemberegy(1371)
97.77%
Értékelés eladóként: 97.94%
Értékelés vevőként: 90.91%
Regisztráció időpontja: 2010.06.14.
97.77%
Kiadás éve: 1979
Korosztály: 5-8 éves korig
Állapot: használt, hibátlan

GŐGÖS GÚNÁR GEDEON-Varga Katalin-1979-RETRO

A képen látható állapotban.Fedél sarka kopott,szamárfüles,gerinc kissé sérült,1 név a fedélre írva.Amúgy belül jó állapot.
Ajánlott levél előre utalással 780 Ft

Személyes átvétel 0 Ft /db Budapest IX. kerület
Vatera Csomagpont - Foxpost előre utalással 479 Ft

Vásárlás - GŐGÖS GÚNÁR GEDEON-Varga Katalin-1979-RETRO

600 Ft