SZÉCHENYI ZSIGMOND: CSUI!... AFRIKAI VADÁSZNAPLÓ - MÁSODIK KIADÁS - 1940 VADÁSZAT

Termékkód: 2613844961
Látogatók: 139
11 990 Ft
Budapest, XII. kerület
SZÉCHENYI ZSIGMOND: CSUI!... AFRIKAI VADÁSZNAPLÓ - MÁSODIK KIADÁS - 1940 VADÁSZAT Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(11)Kereskedői fiók
Széchenyi Zsigmond : Csui!?
Dr. Vajna György és Társa
, 1940
Állapot: használt, kopott

Csui!...

Afrikai vadásznapló

Írta: Gróf Széchenyi Zsigmond

Kiadja: Dr. Vajna és Bokor

Budapest, 1940.

Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Második kiadás. Az Athenaeum r.-t. könyvnyomdája nyomása.

223 oldal

25 cm x 18 cm

Ex librist tartalmaz.

A kötés meglazul, a gerinc felső széle sérült.

(YB5)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Vásárlás - SZÉCHENYI ZSIGMOND: CSUI!... AFRIKAI VADÁSZNAPLÓ - MÁSODIK KIADÁS - 1940 VADÁSZAT

11 990 Ft