Főoldal > Kortárs és kézműves alkotás
feed Kortárs festmény (3)
feed Kézműves alkotások (1)
feed Kép (1)
Összes termék

Típus

Utolsó mentés: Oct.22 09:57:54 CET

5 db termék a(z) "

Kortárs és kézműves alkotás

Kortárs és kézműves alkotás

MÉRETES MODERN
OLAJ,VÁSZON
FESTMÉNY,
KUBISTA STÍLU...
ÉRTÉKES
FESTMÉNY

1 Ft

Frida Kahlo
portré,
olajfestmény

265 000 Ft

MÉRETES MODERN
OLAJ,VÁSZON
FESTMÉNY,
KUBISTA STÍLU...
ÉRTÉKES
FESTMÉNY

1 Ft

Frida Kahlo
portré,
olajfestmény

265 000 Ft

Weiler Péter:
Képzős lányok
találkozója a
Kálvin t...
Kieselbach
Galéria online
aukció - csak a
Vaterán!

180 000 Ft

Morvay kerámia
kancsó

14 000 Ft

Siska Gyula -
Tulipános
csendélet
100x80 cm

155 000 Ft

Weiler Péter:
Képzős lányok
találkozója a
Kálvin t...
Kieselbach
Galéria online
aukció - csak a
Vaterán!

180 000 Ft