MODERN OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY, FESTŐ:Anouk Gunter, NAGYON SOK DÍJAT NYERT EL A FESTMÉNYEI HOLLANDIÁBAN

ÉRTÉKES FESTMÉNY

Termékkód: 2684911628
Látogatók: 775

35 353 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
MODERN OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY, FESTŐ:Anouk Gunter, NAGYON SOK DÍJAT NYERT EL A FESTMÉNYEI HOLLANDIÁBAN Kép
Eladó: donika02(609) Kereskedői fiók
Téma: portré, emberek
Hordozó: vászon

FESTMÉNY:60 X 45 cm

A FESTŐ MŰVÉSZNŐ ELISMERT FESTŐ EURÓPÁBAN. RÉSZBEN KATONAI PORTRÉKKAL,ÉLETKÉPEKKEL NYERT EL TÖBB ELISMERÉST, ÉS EZT KÖVETŐEN SZÜRREÁLIS PORTRÉK ÉS ÉLETKÉPEKKEL LETT EURÓPA EGYIK KIMAGASLÓ FESTŐMŰVÉSZE.

FESTŐ: Anouk Gunter

ENNÉL A FESTMÉNYNÉL IS EREDETI GOMBOKAT HASZNÁLT FEL A FESTMENYEBEN.

HATULJAN LE VAN FOTÓZVA EGY KÁRTYA AMIN A WEBOLDALA TALALHATO.

RAKTAM FEL MÉG  MODERN,ANTIK SZEBBNÉL SZEBB FESTMÉNYEKET.

KEREM JELÖLJENEK BE KEDVECÉNEK AMENNYIBEN SZÉP FESTMENYEKRE SZERETNÉNEK LICITÁLNI MERT TÖBB SZÁZ FESTMÉNY VÁR ÚJ GAZDÁRA.

DPD előre utalással 980 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VI. kerület - Nyugati pályaudvar környéke

Licitálás - MODERN OLAJ,VÁSZON FESTMÉNY, FESTŐ:Anouk Gunter, NAGYON SOK DÍJAT NYERT EL A FESTMÉNYEI HOLLANDIÁBAN

35 353 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft

Top10 alkotó, téma, márka, technika