iPhone 7 128GB Black

Termékkód: 2626254008
Megfigyelők: 6
Látogatók: 971

Jelenlegi ajánlat: 92 511 Ft

2 500 Ft
95 011 Ft
vasika2(93)
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
Budapest XIV. kerület
iPhone 7 128GB Black - Vatera.hu Kép
Eladó: CsGabor67(53)
Regisztráció időpontja: 2007.06.11.
Szolgáltató: T-mobile/Telekom
Állapot: zsebkopott

iPhone 7 128GB Black

iPhone 7 128GB Black megkímélt állapotban eladó!

2016. szeptemberében a Telekomtól vásárolt, T-Mobile specifikus.
Már nem garanciális. A vásárlásról szóló számla megvan.
Egy hibátlan töltő, egy használt fülhallgató és egy nem használt töltőkábel jár hozzá, ezek eredeti tartozékok.
A kijelzője és a hátlapja teljesen karcmentes, a sarkokon vannak kisebb, alig látható sérülések.

Részletes termékinformáció: https://www.apple.com/hu/iphone-7/specs/

csere nem érdekel!

átvétel személyesen Budapesten

Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest XIV. kerület

Kérdező: habrika001(205) Téma: Fizetéssel kapcsolatos kérdés

kérdés Tisztelt CsGabor67! A ket iphone-nak mennyi lenne egybe az ara? Udv, - habrika001 2018.05.13. 21:17:04
válasz Tisztelt habrika001! Nem lehet összevonni ezeket, amennyit a licitek kiadnak. - CsGabor67 2018.05.14. 05:01:55

Licitálás - iPhone 7 128GB Black

Jelenlegi ajánlat: 92 511 Ft

2 500 Ft
95 011 Ft