NÉMETHY LAJOS: A RÓMAI KAT. EGYHÁZI SZERTARTÁSOK RÉGÉSZETI ÉS MAGYARÁZATI KÉZIKÖNYVE 1879

Termékkód: 2617401959
Megfigyelők: 1
Látogatók: 92
14 990 Ft
Budapest, XII. kerület
NÉMETHY LAJOS: A RÓMAI KAT. EGYHÁZI SZERTARTÁSOK RÉGÉSZETI ÉS MAGYARÁZATI KÉZIKÖNYVE 1879 Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(11)Kereskedői fiók
Elisabeth : Ecce homo
Underground
, 2012
Műfaj, típus: RÉGÉSZET
Kiadás éve: 1879
Idő: 19. század
Kiadó: Lampel
Kötés típusa: papír, puha kötés
Állapot: sérült

A római kath. egyházi szertartások régészeti és magyarázati kézikönyve

(Archaeologico-Liturgica)

Készité Némethy Lajos

A fömagasságu bibornok-herczeg-primás érseki jóváhagyásával és a nagyméltóságu püspöki-kar több tagjának ajánlatával.

Második kiadás.

Budapest, Lampel R. Könyvkiadása

1877./1879.

207 oldal

19,5 cm x 13 cm

Felvágatlan lapokkal, tulajdonosi pecséttel. A kötés és a gerinc kissé sérült.

(YB4)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Vásárlás - NÉMETHY LAJOS: A RÓMAI KAT. EGYHÁZI SZERTARTÁSOK RÉGÉSZETI ÉS MAGYARÁZATI KÉZIKÖNYVE 1879

14 990 Ft