42-es adidas vászoncipő - fehér

Termékkód: 2679141623
Látogatók: 386

1 651 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
navnikon_v(203)
Ha egyszerre minimum 20 000 Ft értékben vásárolsz ettől az eladótól, a szállítás ingyenes!
DPD előre utalással
Komárom-Esztergom megye, Komárom
42-es adidas vászoncipő - fehér - Vatera.hu Kép
Eladó: gyerekcuccesduciruci(737)
99.33%
Értékelés eladóként: 99.3%
Regisztráció időpontja: 2012.03.15.
99.33%
Márka: ADIDAS
Méret: 42
Angol méret: UK 7,5

42-es adidas vászoncipő. Fehér.

Használt, a képen látható állapotban.

Belső talphossz: 27 cm.

Termékeimből gyűjtögetni 10 napig tudsz.

Szállítás és fizetés módja Szállítási alapdíj   Darabszám alapú kedvezmény
DPD előre utalással 1210 Ft/db   2 db vagy több termék rendelése esetén a szállítási díjnem változik!

Licitálás - 42-es adidas vászoncipő - fehér

1 651 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft