TRENDI FÉRFI ÉS KAMASZ VÁSZONCIPŐ SZÍNEKBEN, MÉRETEK: 36-46-IG.

Termékkód: 2506789379
Látogatók: 145

2 350 Ft
8 db
MPL PostaPontig előre utalással   DPD előre utalással   MPL Csomagautomatába előre utalással   Személyes átvétel
Budapest VII. kerület
TRENDI FÉRFI ÉS KAMASZ VÁSZONCIPŐ SZÍNEKBEN, MÉRETEK: 36-46-IG. kép
Eladó: Lajos203(1723) Kereskedői fiók
Regisztráció időpontja: 2012.03.12.

PASIS, FŰZŐS, SPORTOS VÁSZON CIPŐ, TÖBB  SZÍNBEN.

DIVATOS, KÉNYELMES, HAJLÉKONY TALPÚ, NAGYON KEDVELT IDEI MODELL.

MÉRETEK JELENLEG KOPTATOTT FARMERKÉK SZÍNBEN: 36, 37, 38,  39, 40,  41,  43, 44,  45.

MÉRETEK JELENLEG FEHÉR SZÍNBEN: 42, 43, 44, 45, 46.

MÉRETEK JELENLEG ACÉLKÉK SZÍNBEN: 41, 42, 43, 44, 45, 46.

A 46-OS BELSŐ TALPHOSSZA 29 CM.    UTOLSÓ AKCIÓS PÁRAK !

MPL PostaPontig előre utalással 850 Ft/db
DPD előre utalással 940 Ft/db
MPL Csomagautomatába előre utalással 600 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest VII. kerület - Postai szállítás esetén fizetés csak számláról számlára történő utalással lehetséges, készpénzbefizetéssel nem !!!!
Kérésedre mindent pontosan megmérek, ha a mért adatok ismeretében megrendeled a terméket és mégsem jó Rád, az esetleges csere oda-vissza postaköltsége téged terhel. Elállási jog gyakorlása esetén is a vevőt terhelik a postaköltségek ! Vevő a törvény szerint köteles helytállni a termékben nála keletkezett minden kár, sérülés tekintetében. Készpénzbefizetés a számlámra nem lehetséges, csak számláról számlára utalás, vagy postai csekken történő feladás !Kérlek, vedd figyelembe, én is így vásárolok!

Kérdező: szili660(5) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Lajos203! Érdeklődni szeretnék, hogy kékbe van e 42-es lábra való, azért írom így, mert nem tudom milyen számozásnak felel meg igazán. Köszönettel - szili660 2017.07.24. 12:11:17
válasz Tisztelt szili660! Jelenleg mindhárom színéből van 42-es méret, és a belső talphossza 27,5 cm. Üdv ! - Lajos203 2017.07.24. 12:19:22
kérdés Tisztelt Lajos203! A koptatott farmerkékből szeretnék egy 42-est. - szili660 2017.07.24. 12:40:29
válasz Tisztelt szili660! Rendben, ahogy ideér az összeg, 24 órán belül postázom. - Lajos203 2017.07.24. 13:08:17

Vásárlás - TRENDI FÉRFI ÉS KAMASZ VÁSZONCIPŐ SZÍNEKBEN, MÉRETEK: 36-46-IG.

2 350 Ft
8 db