Oakley Oil Rig text white - black divat napszemüveg

Termékkód: 2635328078
Látogatók: 1577

4 990 Ft
3 db
Budapest IX. kerület
Oakley Oil Rig text white - black divat napszemüveg (meghosszabbítva: 2622544997) - Vatera.hu Kép
Eladó: polostore(558)
99.47%
Értékelés eladóként: 99.36%
Regisztráció időpontja: 2011.08.25.
99.47%
Márka: Oakley
Szín: fehér, fekete
Lencse színe: fekete
Keret anyaga: műanyag
Polarizált lencse: nem
Dioptriás napszemüveg: nem
Stílus: retro
Állapot: új, címkés
Kinek: uniszex

Eladó a képen látható Oakley Oil Rig text white - black divat (replica) napszemüveg.

Minőségi anyaghasználat, a legújabb trendeknek megfelelő design és színek jellemzik ezt az igazán különleges, divatos napszemüveget, emellett pedig tökéletes védelmet nyújt a káros UV-sugarak ellen, így az elérhető legjobb védelem és a stílusos kinézet között nem kell kompromisszumot kötnie annak, aki ezt a terméket vásárolja meg.

Szárban sorszám, embléma fekete és ezüst.

- UV400 -as védelemmel ellátott lencse.

Jár még a szemüveghez egy törlőkendőként használható jelzett mikroszálas zsák.

Teljesen új állapotú, sérülés és használatmentes. A képek az eladásra kínált szemüvegről készültek.

Méreteket megtalálod az utolsó képen.

A termék KÉSZLETEN VAN, tehát azonnal tudom postázni.

MPL postacsomag előre utalással 950 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Budapest IX. kerület
Szállítási költség a mindenkori postai díjszabás szerint.

Vásárlás - Oakley Oil Rig text white - black divat napszemüveg

4 990 Ft
3 db