ROTH SAMU: AZ ÁLLATTAN ELEMEI - 1883

Termékkód: 2614055087
Látogatók: 111
18 990 Ft
Budapest, XII. kerület
ROTH SAMU: AZ ÁLLATTAN ELEMEI - 1883 - Vatera.hu Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(11)Kereskedői fiók
Kiadás éve: 1883
Idő: 19. század
Kiadó: Franklin-Társulat
Állapot: rossz állapotú
Műfaj, típus: tankönyv, jegyzet

Az állattan elemei

A reáliskolák első és második

a polgári iskolák második osztálya számára.

Kidolgozta:

Dr. Roth Samu (főiskolai tanár)

179 ábrával.

Kiadja: Franklin-Társulat

Budapest, 1883.

A gerinc egy helyen sérült, a kötés meglazult, néhány oldal kijár. A lapok foltosak.

(YV5)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Vásárlás - ROTH SAMU: AZ ÁLLATTAN ELEMEI - 1883

18 990 Ft