RUMBOLD BERNÁT: MAGYAR ZÁSZLÓTERVEK 4 DB ALÁÍRT - ZÁSZLÓ CÍMER CÍMFESTŐ - 1 FT

Termékkód: 2614055156
Látogatók: 535

12 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft
Budapest, XII. kerület
RUMBOLD BERNÁT: MAGYAR ZÁSZLÓTERVEK 4 DB ALÁÍRT - ZÁSZLÓ CÍMER CÍMFESTŐ - 1 FT Kép
Eladó: OskolaAntikvarium(73)Kereskedői fiók
Téma: ZÁSZLÓ
Alkotó: RUMBOLD BERNÁT
Jelzett/szignózott: igen

Rumbold Bernát

(címerfestő; "Tagányi Károllyal és Altenburger Gusztáv címerfestővel együtt adta ki a Magyarország czimertára (Budapest, 1885) című könyvet. Az előfizetési pénzek Rumbold úrnak voltak címezedők Budapestre, Múzeum-körút 29. sz. alá.")

4 db aláírt, kartonra festett zászlóterv:

   - A) Magyar király zászlója

   - B) Magyar királyné zászlója

   - C) Magyar trónörökös zászlója

   - D) Osztrák/német/porosz zászlótervek

(YB5)

MPL házhoz előre utalással 950 Ft/db

Licitálás - RUMBOLD BERNÁT: MAGYAR ZÁSZLÓTERVEK 4 DB ALÁÍRT - ZÁSZLÓ CÍMER CÍMFESTŐ - 1 FT

12 000 Ft

Kikiáltási ár
1 Ft