Genesis Matrix alumínium vázas, teleszkópos MTB. kerékpár, 1 Ft.-ról

Termékkód: 2540463494
Megfigyelők: 21
Látogatók: 1103

Jelenlegi ajánlat: 15 001 Ft

1 000 Ft
16 001 Ft
Kikiáltási ár:
1 Ft
Ajka
Genesis Matrix alumínium vázas, teleszkópos MTB. kerékpár, 1 Ft.-ról kép
Eladó: Wonderlands_a(2825)
99.96%
Értékelés eladóként: 99.96%
Regisztráció időpontja: 2009.08.09.
99.96%
MTB váz méret: 17"
Kerék mérete: 26"
Gyártó: Genesis
MTB típusa: hobbi kerékpár
Állapot: jó állapotban
Kinek: uniszex

Eladó egy alumínium vázas, teleszkópos, Genesis Matrix MTB kerékpár, keveset használt-megkímélt, a képeken látható állapotú. Felszereltsége: 3x7 sebességes Shimano  váltószett(gyorsváltós), V fékek, alu kerekek, alu stucni, alu nyeregcső, Suntour teleszkóp, kormányszarv, oldalkitámasztó, kerékprízmák, első-hátsó fényvisszaverők, csengő, sárhányók. Fékek-váltók rendeltetésszerűen működnek rajta, gumik(újak)-kerekek, teleszkóp jók, lógás-kotyogás nincs, személyes beállítások után azonnal használható. Kerekek mérete 26", vázmérete 17"(165-170 cm. körüli termetűeknek javaslom). Festésén pár kisebb kopás-karcolás előfordul, és a nyereg bal hátsó részén két kisebb sérülés látható, de ettől függetlenül esztétikus kerékpár.
MPL postacsomag előre utalással 3200 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Ajka
Személyes átvétel Ajkán lehetséges. Utánvéttel senkinek nem postázok, csak a vételár, és a postaköltség összegének előre utalása után!

Kérdező: Varga016(0) Téma: Fizetéssel kapcsolatos kérdés

kérdés Tisztelt Wonderlands_a! Szia,mennyi lenne a postaköltség - Varga016 2017.10.16. 11:40:35
válasz Kedves Varga016! 3200 Ft.-t az M.P.L. házhoz szállítja a feladást követően egy, maximum két munkanapon belül. Üdv.: - Wonderlands_a 2017.10.16. 13:33:15

Licitálás - Genesis Matrix alumínium vázas, teleszkópos MTB. kerékpár, 1 Ft.-ról

Jelenlegi ajánlat: 15 001 Ft

1 000 Ft
16 001 Ft