Genesis Matrix alumínium vázas, teleszkópos MTB. kerékpár, 1 Ft.-ról

Termékkód: 2540463494
Látogatók: 1346

27 004 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft
zfodor75(88)
Ajka
Genesis Matrix alumínium vázas, teleszkópos MTB. kerékpár, 1 Ft.-ról kép
Eladó: Wonderlands_a(2849)
99.96%
Értékelés eladóként: 99.96%
Regisztráció időpontja: 2009.08.09.
99.96%
MTB váz méret: 17"
Kerék mérete: 26"
Gyártó: Genesis
MTB típusa: hobbi kerékpár
Állapot: jó állapotban
Kinek: uniszex

Eladó egy alumínium vázas, teleszkópos, Genesis Matrix MTB kerékpár, keveset használt-megkímélt, a képeken látható állapotú. Felszereltsége: 3x7 sebességes Shimano  váltószett(gyorsváltós), V fékek, alu kerekek, alu stucni, alu nyeregcső, Suntour teleszkóp, kormányszarv, oldalkitámasztó, kerékprízmák, első-hátsó fényvisszaverők, csengő, sárhányók. Fékek-váltók rendeltetésszerűen működnek rajta, gumik(újak)-kerekek, teleszkóp jók, lógás-kotyogás nincs, személyes beállítások után azonnal használható. Kerekek mérete 26", vázmérete 17"(165-170 cm. körüli termetűeknek javaslom). Festésén pár kisebb kopás-karcolás előfordul, és a nyereg bal hátsó részén két kisebb sérülés látható, de ettől függetlenül esztétikus kerékpár.
MPL postacsomag előre utalással 3200 Ft/db
Személyes átvétel 0 Ft/db Ajka
Személyes átvétel Ajkán lehetséges. Utánvéttel senkinek nem postázok, csak a vételár, és a postaköltség összegének előre utalása után!

Kérdező: Varga016(-1) Téma: Fizetéssel kapcsolatos kérdés

kérdés Tisztelt Wonderlands_a! Szia,mennyi lenne a postaköltség - Varga016 2017.10.16. 11:40:35
válasz Kedves Varga016! 3200 Ft.-t az M.P.L. házhoz szállítja a feladást követően egy, maximum két munkanapon belül. Üdv.: - Wonderlands_a 2017.10.16. 13:33:15
Kérdező: zfodor75(88) Téma: Általános kérdés a termékkel kapcsolatban

kérdés Tisztelt Wonderlands_a! MI a legalacsonyabb allithato nyereg-magassag? koszonom, - zfodor75 2017.10.17. 10:07:34
válasz Kedves zfodor75! Jelenleg 87 cm., a talajtól mérve, a pedál alsó holtpontjától pedig 74 cm. A nyeregcső hossza 31 cm., ez jelenleg a nyeregszárcsövön található italtartó rögzítő csavarja miatt nem megy teljesen le. Ebből a hosszúságból 9-10 cm. még levágható, akkor sem lesz rövid a későbbiek folyamán sem, viszont akkor ennyivel alacsonyabbak lesznek a megadott méretek. Üdv.: - Wonderlands_a 2017.10.17. 10:20:15
kérdés Kedves Wonderlands_a! Nagyon koszonom a gyors valaszt! udv, - zfodor75 2017.10.17. 10:43:16
válasz Kedves zfodor75! Nincs mit. Üdv.: - Wonderlands_a 2017.10.17. 11:18:08

Licitálás - Genesis Matrix alumínium vázas, teleszkópos MTB. kerékpár, 1 Ft.-ról

27 004 Ft

Kikiáltási ár:
1 Ft